Reagujte bez životopisu

Hľadáme hrotiča/čku™ na správu online magazínov Ecommerce Bridge Europe

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Kľudne aj hneď, ale na kvalitu vieme počkať
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacNa živnosť podľa skúseností :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš Ecommerce Bridge? Nope? Tak si kukni ecommercebridge.sk. Aktuálne hľadáme kolegyňu alebo kolegu pre expanziu projektu na cca 20 krajín v rámci Európy. Záhul? Asi bude. :D Každopádne, je to neuveriteľné, ale zvládne to aj šikovný absolvent.

Video k inzerátu nájdeš tu https://youtu.be/EmkneAZTCe0

Ide o procesné zastrešenie celého fungovania jazykových mutácií projektu. Základ bude v EN verzii, ktorá sa bude polo-automaticky (cez umelú inteligenciu) prekladať do ďalších jazykov. A tvoja úloha bude to celé spravovať, riešiť, plánovať, kontrolovať a kooperovať s kolegami. Nejde o technické veci, ale skôr o šéfredaktorskú činnosť. Práve finišujeme programovanie prostredia, ktoré to celé automatizuje a uľahčuje.

Predstav si to takto:
- Máme EN verziu projektu, na ktorú sa pridá nový EN článok.
- Vyberieme, na ktoré mutácie sa má automaticky preložiť.
- Skontroluješ, či sa to celé udialo ako malo. :)

Tak isto budeš:
- Priebežne kontrolovať, či projekty fungujú.
- Či fičia automatické newslettre, posting na sociálne siete a pod.
- Budeš pomáhať s výberom článkov, monitorovať trh.
- Prekladať články do EN (preto je nutná výborná, hlavne písaná, angličtina).

Neskôr, keď sa to zabehne, pridáme:
- Koordináciu externistov v rámci krajín, ktorí pre nás budú nahrávať rozhovory a podcasty.
- Rozvoj projektov.
- Plnenie media plánov klientov.
- Kooperovať s inými médiami a firmami.

“Všeho všudy” základ je ľahký, potom príde rozvoj a väčšie výzvy. Ako pre teba, tak pre projekt. :)

Sme malá férová firma. Projekt Ecommerce Bridge vznikol ako sesterský projekt affiliate siete Dognet. Sedíme spolu v Starom meste v Bratislave. Máme klímu, kávovar, masážne kreslo, chladničku s nápojmi a keksíkmi… čo viac! :D V pondelok a piatok je home-office. Proste mladý a dynamický kolektív ako vínko.

Ponúkame férové prostredie, odmeňovanie a podmienky, ale treba makať. :) Ecommerce Bridge je relatívne nový projekt, ktorému dávame lásku a chceme ju dať aj európskym verziám projektu. Mišo a Veronika k sebe potrebujú niekoho, kto tomu poskytne plný focus a pridanú hodnotu. Samozrejme, je to výzva a zodpovednosť.

Riadiť projekt, ktorý má ambíciu byť mediálny leader v e-commerce v Európe, nie je málo. :)

Pošli aj niečo viac, ako len CV-čko Kto pošle iba CV, toho hneď preskakujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Kľudne šikovný absolvent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme niekoho fakt ultimátne zodpovedného. Kľudne absolventa/ku, čo bol/a aktívny/a na vysokej aj strednej škole. Tu nejde o nejaký hard-skill, ale skôr o prístup k práci. Všetko naučíme a ukážeme. Faktom však je, že na človeku vidno do 2 dní, aký má kto vzťah k tomu byť zodpovedný. :) Často novým kolegom hovorím, že buď spolu budeme týždne, alebo do dôchodku.

Ako píšem vyššie, písaná TOP angličtina je podmienkou. Čiže: baví ťa žurnalistika? Rád/rada riadiš projekty, ľudí a máš za niečo zodpovednosť? Si ten typ, čo len nemávne rukou so slovami “nejak bude”? Sme nároční, ale fér. Ak hľadáš miesto, kde si budeš 2 hodiny denne vyklikávať TikTok a ďalšie 2 budeš na obede… toto to nebude. :) Sme kamoši a všetko, ale treba makať.

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 4786846  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac