Hľadáme šikovného part-time kolegu na správu interných maďarských projektov

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Karpatská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
300 + Odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravujeme viacero interných projektov zameraných na Maďarsko. Pôjde o magazíny, recenzné weby a katalógy produktov. A potrebujeme na to šéfredaktora :)

AK SPĹŇAŠ ZÁKLADNÉ INFO, POKRAČUJ :)
1. Máš 100% maďarčinu
2. Nebojíš sa komunikovať
3. Môžeš pracovať v Bratislave
4. Máš živnosť alebo si študent/ka
5. Máš chuť písať a pracovať na tvorbe online magazínov

JE TO SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ PRACOVAŤ NA NIEČOM SAMOSTATNOM A UKÁZAŤ, ČO JE V TEBE. VEĽA SA NAUČIŤ A PRACOVAŤ NA SEBE.

POTREBUJEME HYPERAKTÍVNEHO ČLOVEKA S RODENOU MAĎARČINOU
V rámci maďarského trhu je veľký potenciál v obsahových projektoch. Čo to znamená? No, že ak postavíme web napríklad o elektronike, tak ľahko získame návštevnosť z Google, lebo tam je nízka konkurencia :)

A práve to ideme robiť. Máme systém, kde budeme vytvárať online projekty a potrebujeme šéfredaktora/ku na to, aby to všetko naplnil a vytvoril.

NIČ ŤAŽKÉ, IDE O TVORBU OBSAHU A NAHADZOVANIE
Nie je to jadrová fyzika. Naučíme ťa robiť so systémom a nakoniec bude tvoja práca spočívať v:

Písaní článkov
1. Delegovaní na iných copywriterov
2. Kontrola a nahadzovanie dodaných článkov
3. Prípadná pomoc pri iných interných projektoch.
4. Proste, budeš vytvárať a riadiť obsah na desiatkach maďarských magazínov, ktoré budeš mať pod palcom :)

Ide o dlhodobú spoluprácu (brigádu), ktorá na 81,74% vyvrcholí full-time prácou :D Bude záležať na tom, ako budeš pracovať :)

DOBRÝ PRODUKT A SLUŽBA
Máme stovky kampaní a desiatky pre maďarský trh. Bojujeme tam s nedostatkom publisherov tak ideme robiť "publisherov" my, ako sieť.

Preto ťa hľadáme - lebo potrebujeme človeka, čo sa o weby bude starať, vytvorí ich cez náš systém a bude ich plniť obsahom.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
Nie je to jadrová fyzika, ale musíš byť šikovný. A samozrejme mať maďarčinu na úrovni rodného jazyka.

1. Nesmieš čakať iba na pokyny, musíš konať samostatne. Naučíme ťa čo a ako, dáme ciele a ty pôjdeš :)
2. Mať záujem o tvorbu obsahu a písanie. Nie umelecká tvorba, ale publikačná činnosť v rámci online magazínov.
3. Mala/mal by si rád komunikovať, písať a sem tam aj niekomu bez problémov zavolať.

PREČO JE TO PRE TEBA?
Samozrejme všetko, aby sa ti darilo. Viem, že šikovného človeka je extrémne ťažké získať. Čo ti ale môžem sľúbiť a povedať?

1. Predstava o plate je klasický "brigádnický plat" okolo 200-300€ mesačne.
2. Budeme hrať fér, a budeš robiť na perspektívnom projekte, ktorý má zmysel.
3. Budeš sa môcť realizovať a proste dostaneš šancu robiť na niečom poriadnom.
4. Pri dobrom výkone vieme otvoriť otázku podielu zo zisku, z projektov, o ktoré sa budeš starať.
5. Nie je to niečo, kde si sadneš a počkáš kým skončí pracovná doba. Budeš mať jasné zadanie a ciele.
6. Plánujeme robiť obsahové weby a skupinu dlhodobo. Ak budeš dobrá/ý, nevidím problém v tom, aby si neskôr riadil/a celý projekt aj team. A

Čo je našim cieľom? Vybudovať silnú skupinu obsahových projektov v Maďarsku. Samozrejme, všetko je o dohode, predstavách a preferenciách. Sme otvorení skoro všetkému.

HRÁME FÉR
Nevyžmýkame ťa a ani nevyhoríš. Máme dobrý mladý kolektív, kde zapadneš. Nemáme "materskú" spoločnosť ani starých šéfov, čo si nedajú povedať. Všetci, vrátane šéfa, máme do 30 rokov ;) Budeme sa ti venovať najviac, ako to pôjde.

HARD SKILL
Celá spolupráca ťa extrémne veľa naučí. Komunikovať, ako tvoriť obsah, SEO, ako riadiť projekt, ako delegovať prácu a kontrolovať ľudí. To všetko budeš mať na starosti a budeš to musieť hrotiť.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na teba :)

PS: ak si nečítal celý inzerát, ani nepíš. Ak pošleš len CVčko bez nejakého "sprievodu", automaticky to mažeme. Napíš si čo si myslíš, či by ťa to bavilo. Nemusíš to preháňať. Pár viet ;) Ideálne v SJ aj MJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nie je to pre niekoho, kto sa rád fláka a v práci vyklikáva fejsbúčik. Je to o práci, kde sa veľa naučíš a nachytáš kopec skúseností.

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 3546021  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 + Odmeny