Hľadáme dve platené marketingové brigádničky - 10 rokov praxe a 3 jazyky nepotrebné

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Karpatská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
250

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebudem tu písať o super veciach, ako zvyknú klasické reklamné agentúry a nakoniec ťa šupnú prepisovať nejaké veci alebo robiť kávu. A to ešte zadarmo. A ešte by si mala byť rada, lebo takú kávu nikde variť nebudeš!

Musíš byť študentka (ideálne 3 ročník) a byť v Bratislave. Bude to job v marketingu, ale bez zbytočného pozlátka.

Tento inzerát bude čistá "true story" ako vždy. A prečo píšem o "nej"? Na týchto pozíciách sa ukázali ako lepšie makačky ženy. No ak sa v tom nájde aj chalan, dvere sú otvorené :)

INTERNÉ PROJEKTY
Nie, nerobíme klientov a nie, ani nechceme. To môžem aj prisahať, že pre klientov robiť nebudeš. Všetko sú naše, interné projekty. Nebudeš ale vymýšľať hyper-kreatívne kampane, ani sa učiť s Photoshopom. Potrebujeme ťa skôr na back-office, písanie, komunikáciu a "vyklikávanie".

NALEJME SI ČISTÉHO VÍNA
Ešte sme nevyhrali Zlatý klinec a na 100% nikdy ani nevyhráme. Potrebujeme pomôcť s krajne nekreatívnou prácou - priraďovaním produktov v rámci katalógov a s "vyklikávaním" nejakých vecí. Nič ťažké, len to nie je 3x zábava.

Ale, máme aj ale! Nebude to jediné. Potrebujeme aj písať články. Preto je 100% gramatika nutnosťou. Tiež budeš možno hľadať partnerov pre kampane, čiže komunikovať a riešiť veci.

SKÚSENOSTI VS. TESCO
Áno, inde by si asi dostala viac. Ale reálne u nás prídeš do kontaktu s praxou a budem sa ti aj ja osobne venovať. To robím so všetkými kolegami, proste ich skillujem.

Dokladanie tovaru v TESCO je síce tiež práca. Aj barman, alebo upratovačka. Ale ak chceš niečo v marketingu dosiahnuť, v CV-čku ti takéto jobíky nepomôžu.

3 DNI V TÝŽDNI NA PÁR ROKOV
V kancelárii sme v utorok, stredu a štvrtok. Vtedy by si tu mala byť aj ty. Celkovo je to práca tak na 10 hodín týždenne, teda 40 hodín mesačne. Ktoré hodiny to budú presne, si určíme spoločne. A dĺžka brigády? Pár rokov, nie je to na mesiac.

POĎ
Čo stačí vedieť? Gramatiku, rýchlo klikať, možno trochu po anglicky. Ak by si vedela po česky, bola by to výhoda. Sme malá firma, riešime hlavne affiliate sieť Dognet a projekty s tým spojené. Vo firme nás je aktuálne 6 kusov. Sídlime na Karpatskej 6, máme klímu a aj zásobník na vodu :)

Informácie o výberovom konaní

MILIONÁRIS
A plat? Nejdem sa vyhovárať, že sa veľa naučíš a tak by si mala ešte ty platiť nám. Áno, naučíš sa, ale dostaneš aj peniaze. Prácu si naviažeme aj na výkon a na to, koľko stihneš spraviť. A bude to určené ľudsky, neboj sa. Len nechcem, aby si prišla do práce si tie peniaze "vysedieť". Do Hyzy možno tiež naberajú.

Plat bude 3€ na hodinu a ak splníš na čom sa dohodneme, dáme to na 4€. V čistom ako jarný sneh.

PÁR SLOV OD JÚLIE
V Dognete som začala robiť v štvrtom ročníku na vysokej cez podobný inzerát ako je tento. Počas semestra som si hodiny v práci bez problémov prispôsobila rozvrhu a keď boli skúšky, vždy sa dalo v pohode dohodnúť. Vďaka tejto “brigádke” som sa dostala do super kolektívu, robila som zaujímavú robotu, mávame fajn akcie a dokonca som tu napísala aj diplomovku zo skutočnej praxe.

Keďže už skoro pol roka robím “full-tajmovo”, zišla by sa nám nejaká pomoc. Ak nechceš len chodiť na poštu, variť kávu a zakladať papiere, toto je niečo pre teba. Štefan sa ťa pokúsi naučiť všetko čo vie a vlastne aj to čo nevie. :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Expert (C2) alebo Bulharský jazyk - Expert (C2) alebo Rumunský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 3218537  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 250