Strojník pre výrobu kŕmnych zmesí

AFEED, a.s.

Místo práce
Trnava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/měsíc1200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

miesto výkonu práce: AFEED, a.s. Trnava, Chovateľská 2

Pracovná náplň

• Obsluha riadiaceho systému VKZ pomocou PC
• Obsluha mikrolinky, granulačného lisu a násypného koša
• Trojzmenná prevádzka Po-Piatok

Požiadavky

• Stredoškolské (technické)
• Samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť
• Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

• Perspektívnu a zaujímavú prácu v stabilnej firme
• Dobré, motivujúce platové podmienky
• Využitie benefitov spoločnosti – dôchodkové pripoistenie, stravné lístky, darčekové poukázky, príspevok na dopravu do zamestnania a iné

• Práca na plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) 760 Euro + 30 % prémia + príplatky + odmeny;
(celkom ponúkaný plat od 1200 do 1500 Eur)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3779377  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/měsíc1200 EUR/měsíc