Recepčná v administratívnej budove, 20-30h týždenne

AFC Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidovanie a ohlasovanie návštev
- obsluha telefónu, emailu
- správa rezervačného systému zasadacích miestností
- denná administratíva
- triedenie pošty, ohlasovanie kuriérov
- navigovanie návštevníkov
- komunikácia s manažmentom, dispečingom, údržbou

Ponúkame prácu recepčnej šikovným študentkám s úsmevom na perách, príjemným vystupovaním, ochotou pomáhať, a to na dvoch pracoviskách (možnosť striedania týchto pracovísk):

1. recepcia administratívnej budovy - v pracovné dni 7:00-19:00

2. infopult nákupného centra (navigovanie návštevníkov, podávanie základných informácií o nákupnom centre...)- práca aj cez víkendy. Po-Pia: 9:00-20:00, So-Ne: 10:00-19:00.

Každá naša recepčná je starostlivo zaškolená.

- príjemný mladý kolektív
- teambuildingy
- priateľský prístup
- atraktívne finančné ohodnotenie
- prostredie ideálne na získanie nových skúseností, spoznanie business prostredia, získanie kontaktov, naštartovanie kariéry

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám prosím zasielajte spolu s fotografiou.

Ďakujeme za každý jeden email, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.3.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Zodpovednosť, príjemné vystupovanie voči klientom, úsmev, komunikatívnosť, samostatnosť, ochota pomáhať.

Spoločnosť zaoberajúca sa recepčnými službami na profesionálnej úrovni, poskytujúca prax mladým ľuďom pre čo najlepšie naštartovanie kariérneho života. Pre viac informácií o nás kliknite na: www.bellamia.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

AFC Consulting s.r.o.
Gercenova 13
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 3202715   Dátum zverejnenia: 12.2.2018