IT Techniker Teamleiter

AfB Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 € + odmeny podľa skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dôležitého člena do nášho tímu, ktorý bude zodpovedný za:
- riadenie tímu IT technikov
- analýzu porúch a poškodení IT zariadení rôznych výrobcov (prioritne notebookov)
- opravu a modernizáciu IT zariadení
- inštaláciu a konfiguráciu hardvéru a softvéru
- manažment kvality
- kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi
Na tejto pozícii zamestnanec intenzívne spolupracuje s centrálou v Nemecku a pobočkou v Rakúsku, komunikuje v nemeckom jazyku

Nadštandardné platové ohodnotenie s možnosť profesionálneho aj osobnostného rastu, vzdelávania sa a certifikácie.
Práca v mladom kolektíve v dynamicky rastúcej spoločnosti jedinej svojho druhu v Európe.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí ste prejavili záujem o pracovnú pozíciu a poslali svoje CV. Spätne skontaktujeme už len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebehne formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, SW, HW

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť organizovať prácu a viesť kolektív
- všeobecná znalosť hardvéru počítačov a notebookov
- všeobecné vedomosti a prehľad v oblasti IT
- zodpovedný a proaktívny prístup k práci
- analytické a technické myslenie
- ochota odborne sa vzdelávať
- zodpovedné pracovné návyky
- odolnosť voči stresu
- zmysel pre pochopenie požiadaviek a potrieb klienta, schopnosť pružne reagovať
- dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť
- flexibilita
- lojalita
- samostatnosť pri riešení pridelených úloh
- samostatnosť, operatívne riešenie problémov, logické myslenie
- schopnosť a snaha o osobný rast

Spoločnosť AfB je najväčším európskym sociálnym podnikom v oblasti zhodnocovania použitého IT hardvéru.
Zameriava sa na repasovanie a predaj výpočtovej techniky a zamestnáva ľudí so zdravotným znevýhodnením. Preberáme vyradený hardvér od iných firiem a po certifikovanom vymazaní uložených dát ho upravujeme tak, aby sa dal opäť využiť. Tak predlžujeme jeho životný cyklus, šetríme prírodné zdroje a redukujeme emisie skleníkových plynov.
Pýšime sa označením Microsoft Authorised Refurbisher (MAR) a úspešne podporujeme inklúziu znevýhodnených zamestnancov. Ročne zrepasujeme viac ako 528 000 zariadení prebratých od viac ako 1000 firiem. Takto dokážeme spájať vytváranie inkluzívnych pracovných miest s poskytovaním profesionálnych IT služieb.
ID: 3680425  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 € + odmeny podľa skúseností a výkonu