Recepčná

AeroMobil R&D, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a prepájanie prichádzajúcich hovorov;
- prijímanie a uvádzanie návštev, starostlivosť o návštevy, starostlivosť o konferenčné miestnosti;
- triedenie, evidencia a vybavovanie pošty, zásielok, kuriérskych služieb;
- vybavovanie a evidencia taxislužby;
- podpora organizácie interných a externých stretnutí a podujatí (koordinácia, zabezpečenie občerstvenia, priestorov, a pod.);
- objednávanie kancelárskych potrieb, výbavy do priestorov, občerstvenia;
- podpora executive boardu spoločnosti;
- všeobecná administratívna podpora spoločnosti;
- podpora finančného oddelenia – príjem a evidencia faktúr a účtovných dokladov
- podpora personálneho oddelenia - mzdová administratíva (dochádzka, stravné lístky, výplatné pásky);

Pracovný pomer ráta s plným úväzkom, pracovná doba je od pondelka do piatku od 8,30 do 17.00.
Komunikačným jazykom spoločnosti je angličtina.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- bezproblémová angličtina - slovom i písmom
- prax na pozícii recepčnej je vítaná, nie je však podmienkou

AeroMobil is an advanced engineering company that is commercializing a sophisticated flying car, combining a luxury sports car and a light aircraft in a single vehicle. AeroMobil aims to make personal transportation vastly more efficient and environmentally friendly by helping to overcome traffic jams in large metropolitan areas and by allowing significantly faster door-to-door travel for medium distances or in areas with limited road infrastructure.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AeroMobil R&D, s.r.o.
Prípojná 5
82106 Bratislava
ID: 3760991   Dátum zverejnenia: 11.9.2019