Vodič autobusu

A- Real Trans s.r.o.

Česko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
1 000 - 2 200 EUR/mesiacK základnej mzde sa pripočítavajú odmeny, osobne ohodnotenie a cestovné náhrady v plnej výške. Priemerná mzda vodiča je 100 Eur / deň v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič v nepravidelnej medzinárodnej doprave - Europa
- starostlivosť o zverené vozidlo

- dobré platové podmienky
- dodržanie výplatných termínov

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte na mailovú adresu:
[email protected]
Nástup možný ihneď, alebo podľa dohody.

Informácie o výberovom konaní.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti A-Real Trans, s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Vodič autobusu : VP sk. D, kvalifikačná karta vodiča, občianska a dopravná bezúhonnosť , psychická a zdravotná spôsobilosť, slušné vystupovanie, zodpovednosť, časová flexibilita, základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka veľkou výhodou

A- Real Trans s.r.o. vznikla v roku 2010. Našim zákazníkom ponúkame vnútroštátnu, medzinárodnú alebo zmluvnú prepravu osôb.
Vďaka vozovému parku s prepravnou kapacitou až od 4 do 60 osôb dokážeme uspokojiť každého klienta.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1737251  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac