Vodič autobusu

Aeolus Real-Trans s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Grécko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 1000 Eur + cestovne náhrady v plnej výške

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič v nepravidelnej medzinárodnej doprave - Europa
- starostlivosť o zverené vozidlo

- dobré platové podmienky
- dodržanie výplatných termínov

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte na mailovú adresu:
doprava@aeolus.sk
Nástup ihneď alebo podľa dohody.

Informácie o výberovom konaní.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti AEOLUS Real-Trans, s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Vodič autobusu : VP sk. D, kvalifikačná karta vodiča, občianska a dopravná bezúhonnosť , psychická a zdravotná spôsobilosť, slušné vystupovanie, zodpovednosť, časová flexibilita, základná znalosť maďarského alebo anglickáho jazyka veľkou vyhodou

Aeolus Real-Trans vznikla v roku 2010 ako dcérska spoločnosť cestovnej kancelárie AEOLUS, ktorá ponúka svoje služby v oblasti cestovného ruchu na Slovensku už dvadsať rokov.
Našim zákazníkom ponúkame vnútroštátnu,medzinárodnú alebo zmluvnú prepravu osôb.
Vďaka vozovému parku s prepravnou kapacitou až do 60 osôb dokážeme uspokojiť každého klienta.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Februárová 159
94901 Partizánske
ID: 1737251   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 1000 Eur + cestovne náhrady v plnej výške