Obchodný referent

AEFES INDUSTRY, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
750 eur brutto + pravidelné mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie odbytu výrobkov, služieb a tovarov
Príjem objednávok a ich správa
Príprava podkladov pre potreby fakturácie
Komunikácia s výrobou
Analýza požiadaviek zákazníkov a koordinácia ich plnenia v stanovených termínoch
Poskytovanie obchodno-technického servisu zákazníkom
Organizácia a vedenie pridelených obchodných projektov
Starostlivosť o existujúcich klientov
Komunikácia so zákazníkmi a osobná účasť na obchodných rokovaniach
Komunikovanie so zákazníkmi spoločnosti v materinskom a cudzom jazyku NJ / AJ

Preplatené voľno na zotavenie (Sick day)
Flexibilný pracovný čas
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Notebook aj na súkromné účely
Nápoje na pracovisku
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Samostatný a zodpovedný prístup ku práci
Príjemné vystupovanie
Komunikačné zručnosti
Organizačné schopnosti
Dôslednosť pri plnení zverených úloh
Práca na PC, MS office (word, excel, outlook)
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Základy fakturácie

Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou oceľových konštrukcií, paliet, železných stĺpov, septikov a pod.
ID: 3462690  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 eur brutto + pravidelné mesačné odmeny