Vedúci výroby

AEFES INDUSTRY, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 eur brutto + pravidelné mesačné odmeny + výkonnostné odmeny a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít
Kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov výroby
Koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu
Sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory výroby
Zodpovedanie za dodržiavanie bezpečnostných noriem ako aj noriem kvality ISO
Spolupráca a súčinnosť so zamestnancami kontroly kvality, technológie a skladového hospodárstva
Príprava podkladov na spracovanie miezd, dochádzky a osobného hodnotenia pracovníkov výroby

Mobilný telefón aj na súkromné účely
Notebook aj na súkromné účely
Nápoje na pracovisku
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Samostatný a zodpovedný prístup ku práci
Dôslednosť pri vykonávaných činnostiach
Technické myslenie so zameraním na strojársku výrobu
Prax v strojárskej výrobe
Komunikačné zručnosti
Organizačné schopnosti
Práca na PC, MS office (word, excel, outlook)
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou oceľových konštrukcií, paliet, železných stĺpov, septikov a pod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kremnická 24
851 01 Bratislava
ID: 3462683   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 eur brutto + pravidelné mesačné odmeny + výkonnostné odmeny a príplatky