IT Security Obchodník/Business Security Consultant

Aricoma Enterprise Cybersecurity s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2020
2 000 EUR/mesiac*Základná zložka mzdy je od 2000 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
• Rozvoj a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Prezentácia a rokovanie s obchodnými partnermi
• Schopnosť vysvetliť zákazníkovi technické informácie k ponúkanému riešeniu, vrátane odporúčania konkrétnych opatrení
• Pracovať v tíme odborníkov na klientskych projektoch v rôznych oblastiach kybernetickej bezpečnosti
• Aktívna spolupráca s presales konzultantmi pri obchode a následne pri príprave ponúk
• Analyzovať klientovu obranu pred kybernetickými hrozbami, nájsť jej slabiny a napraviť ich
• Hľadať rovnováhu medzi požiadavkami na kybernetickú bezpečnosť a fungovanie IT/businessu
• Zúčastniť sa projektov v rámci celého ich životného cyklu (od návrhu, cenotvorby až po implementáciu)
• Schopnosť dotiahnuť obchody a projekty do úspešného konca

Čo od Vás očakáváme:
• Skúsenosti v oblasti IT obchodu (kybernetickej bezpečnosti výhodou, nie podmienkou, radi Vás všetko naučíme)
• Schopnosť pracovať na viacerých zákazkách súčasne
• Analytické a koncepčné premýšľanie
• Schopnosť komunikovať s klientmi a porozumieť tomu, čo chcú
• Dokázať formulovať a prezentovať svoje myšlienky
• Používať sedliacky rozum a mať zmysel pre humor
• Ovládanie českého/slovenského a anglického jazyka

V AEC Vám ponúkame:
• Zaujímavé projekty, na ktorých sa rozhodne nebudete nudiť a zároveň sa budete stále učiť niečo nové.
• Pohľad do veľkého biznisu a pochopenie fungovania IT a kybernetickej bezpečnosti v popredných slovenských a medzinárodných firmách.
• Pravidelné interné workshopy, získanie ďalších certifikácií.
• Flexibilnú pracovnú dobu.
• Možnosť pracovať home office.
• Účasť na konferencii Security.
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
• Zaujímavé teambuildingove aktivity.
• Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné raňajky, ovocné dni, ...
• Bohatý systém benefitov (služobné vozidlo pre pracovné a aj súkromné účely, týždeň dovolenky navyše, výučba jazykov s rodeným hovoriacim (AJ/NJ/RJ/SJ/FJ), stravné lístky, Multisport karta, mobil s dátovým paušálom, zvýhodnené paušály pre rodinu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Sme tím s mnohými odborníkmi a na trhu pôsobíme viac ako tridsať rokov. Pracujeme na zaujímavých projektoch rôznych veľkostí v rade IT odvetví, a to ako v komerčnej sfére, tak vo verejnom sektore. Stretávate sa s nimi každý deň, či už spravujete svoj bankový účet v mobile alebo si vyzdvihujete lieky pomocou elektronického predpisu.
Uplatnenie u nás teda nájdete v akomkoľvek IT odbore a na akomkoľvek mieste. Nájdete nás v okresnom meste aj Bruseli.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3937794  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac