Asistent pri výrobných strojoch - Martin, na TPP so zabezpečenou dopravou

adz.sk, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
január 2024
1 250 EUR/mesiacMzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a v nedeľu. V prípade skúseností s obsluhou CNC je možné dohodnúť vyššiu základnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobných strojov (sústruh, fréza, vŕtanie, valcovanie)
- kontrola kvality a funkčnosti vyrobených dielov meracími prostriedkami
- práca s výkresovou dokumentáciou

- vhodné pre mužov, ženy a absolventov

Poskytujeme plné zaškolenie a autobusovú dopravu!

- príplatky za zmennosť - 12 hod. zmeny
- systém nadtarifnej zložky
- príplatok za flexibilitu
- odmena za nulový absentizmus
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak Vás nebudeme kontaktovať v priebehu 20 dní od doručenia Vášho životopisu, bola vo výberovom konaní daná prednosť iným uchádzačom.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti adz.sk, s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je dodávateľom komponentov v automobilovom priemysle pre montážne závody po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa a chuť pracovať
- predchádzajúce pracovné skúsenosti s obsluhou CNC strojov výhodou

Sme skúsený tím ľudí, ktorí s radosťou a zanietením pracujú pre ľudí. V agentúrnom HR sme aktívni viac ako 15 rokov. Máme skúsenosti s veľkými aj malými, nadnárodnými ale aj lokálnymi HR spoločnosťami. Máme skúsenosti s obsadzovaním jednoduchých ale aj náročných pozícií, pre ktoré nachádzame domácich ale aj zahraničných kandidátov. Všetky tieto skúsenosti sme sa rozhodli investovať do spoločnosti adz.sk s jedným hlavným cieľom nájsť pre kandidátov a klientov to po čom obe strany túžia – teda dobrú prácu a dobrých zamestnancov.

prečo my
- sme vysoko flexibilní
- sme iniciatívni
- sme ochotní
- sme ľudskí

v čom sme iní
- nezabúdame na to, že HR je o ľuďoch a pre ľudí
- zavoláme Vám
- nenecháme Vás v akomkoľvek probléme samých
- vždy Vám ponúkneme riešenie
- vždy dodržiavame legislatívu

naše služby
- komplexné služby pri vyhľadaní, výbere a zamestnávaní kandidátov na rôzne pracovné pozície v rámci celej SR
alebo
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov v rámci územia SR na rôzne pracovné pozície
- dočasné prideľovanie zamestnancov
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov mimo územia SR na rôzne pracovné pozície
- poskytnutie pracovníkov na krátkodobé a nepravidelné práce

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4503553  Dátum zverejnenia: 20.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac