Asistent pri výrobných strojoch - ihneď na TPP so zabezpečenou dopravou

adz.sk, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacMzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a v nedeľu. V prípade skúseností s obsluhou CNC je možné dohodnúť vyššiu základnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobných strojov (sústruh, fréza, vŕtanie, valcovanie)
- kontrola kvality a funkčnosti vyrobených dielov meracími prostriedkami
- práca s výkresovou dokumentáciou

- vhodné pre mužov aj ženy

Poskytujeme plné zaškolenie a tiež autobusovú dopravu!

- príplatky za zmennosť - 12 hod. zmeny
- systém nadtarifnej zložky
- príplatok za flexibilitu
- odmena za nulový absentizmus
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu

V prípade záujmu, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] alebo volajte na 0910 654 483 a dohodneme si konkrétny termín pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je dodávateľom komponentov v automobilovom priemysle pre montážne závody po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa a chuť pracovať
- predchádzajúce pracovné skúsenosti s obsluhou CNC strojov výhodou

o nás
Sme skúsený tím ľudí, ktorí s radosťou a zanietením pracujú pre ľudí. V agentúrnom HR sme aktívni viac ako 15 rokov. Máme skúsenosti s veľkými aj malými, nadnárodnými ale aj lokálnymi HR spoločnosťami. Máme skúsenosti s obsadzovaním jednoduchých ale aj náročných pozícií, pre ktoré nachádzame domácich ale aj zahraničných kandidátov. Všetky tieto skúsenosti sme sa rozhodli investovať do spoločnosti adz.sk s jedným hlavným cieľom nájsť pre kandidátov a klientov to po čom obe strany túžia – teda dobrú prácu a dobrých zamestnancov.

prečo my
- sme vysoko flexibilní
- sme iniciatívni
- sme ochotní
- sme ľudskí

v čom sme iní
- nezabúdame na to, že HR je o ľuďoch a pre ľudí
- zavoláme Vám
- nenecháme Vás v akomkoľvek probléme samých
- vždy Vám ponúkneme riešenie
- vždy dodržiavame legislatívu

naše služby
- komplexné služby pri vyhľadaní, výbere a zamestnávaní kandidátov na rôzne pracovné pozície v rámci celej SR
alebo
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov v rámci územia SR na rôzne pracovné pozície
- dočasné prideľovanie zamestnancov
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov mimo územia SR na rôzne pracovné pozície
- poskytnutie pracovníkov na krátkodobé a nepravidelné práce

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4503553  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac