Junior personalista/personalistka - hľadáme práve Teba! Práca aj pre absolventa.

ADZ M&M AGENCY s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
850 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od šikovnosti, skúseností a praxe + 13. plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si vyskúšať prácu v oblasti personalistiky, no nemáš dostatok skúseností? Poslaním životopisu zaujmeš našu pozornosť, no presvedčíš nás až svojou osobnosťou a zručnosťami, ktorými Ťa môžeme prijať do nášho skvelého tímu.
Ku každému záujemcovi pristupujeme osobitne na základe jeho skúseností a osobnosti, preto aj finančné ohodnotenie je individuálne.
Tak nemrhaj svojím talentom, pošli CV a my sa Ti ozveme!

Ak Ťa náš úvod oslovil, zistíš ktoré schopnosti využiješ:
- PREJAV pri komunikácií s uchádzačmi a pri hľadaní vhodných kandidátov
- KREATIVITA pri vytváraní inzercií na voľné pracovné miesta
- ORGANIZAČNÉ ZRUČNOSTI pri riadení harmonogramov pohovorov
- AKTIVITA pri administratívnych činnostiach a šoférovaní
- FLEXIBILITA prispôsobiť sa pracovnému plánu či neočakávaným situáciám

Ak si našu ponuku dočítal/dočítala až sem kontaktuj nás na tel. čísle:
0905 606 111, 0905606609

alebo na emailovej adrese : [email protected]

Firemné benefity a Bonusy, Sociálny program, Príjemný kolektív
Práca vhodná aj pre absolventa
Plat dohodou pri pohovore
Mobilný telefón

Práca v Dubnici nad Váhom a okolí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- flexibilita
- lojálnosť
- schopnosť pracovať samostatne
- tímový hráč
- zodpovednosť

Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4365331  Dátum zverejnenia: 26.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac