Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária UHAĽ s.r.o.

Miesto práce
Štefana Moyzesa 9877/43, 960 01 Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Od 850 EUR/mesiacpolročné a koncoročné odmeny, mimoriadne odmeny za výborné pracovné výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava žalôb, právnych stanovísk, iných právnych podaní,
zastupovanie klientov v súdnych sporoch, vrátane účasti na pojednávaniach,
tvorba a úprava zmlúv, tvorba právnych stanovísk a analýz,
priama komunikácia s klientmi, súdmi, exekútormi a inými orgánmi a organizáciami,
iné úkony v zmysle zákona o advokácii a súvisiacich právnych predpisov

polročné a koncoročné odmeny,
mimoriadne odmeny za výborné pracovné výsledky,
zápis do zoznamu advokátskych koncipientov vedeného Slovenskou advokátskou komorou a účasť na seminároch organizovaných SAK,
v prípade záujmu možnosť vzdelávať sa na odborných externých seminároch platených zamestnávateľom,
získavanie kvalitných odborných vedomostí a rozsiahlych skúseností v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného a správneho práva, ale aj v iných právnych odboroch,

Ako prílohu ponuky je potrebné pripojiť životopis, motivačný list a súhlas s použitím osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť samostatnej tvorivej práce, záujem vzdelávať sa v oblasti práva, dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť

Advokátska kancelária poskytujúca právne služby. Zabezpečujeme právnu pomoc v sporovej, zmluvnej či inej právnej agende najmä v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného a správneho práva. Ďalšie informácie na stránke: www.akuhal.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2916644  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac