Advokátsky koncipient / Junior Lawyer

Advokátska kancelária SEMANČÍN & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Polus Towers, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa PRÁVO?
Ak máš skvelé komunikačné schopnosti, zmysel pre organizáciu práce a schopnosť pracovať v kolektíve, radi ťa spoznáme.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude pripravovať rôzne právne dokumenty (zmluvy a iné transakčné dokumenty, právne analýzy, súdne žaloby a návrhy), komunikovať s klientom, zastupovať klientov v súdnom a správnom konaní a na rokovaní o zmluvách.

- atraktívna mzda
- rôzne výkonnostné odmeny
- firemný telefón a notebook
- priateľské a rodinne orientované prostredie
- profesionálny a osobnostný rozvoj
- sick days
- teambuildingové aktivity
- multisport
- práca v stabilnej spoločnosti s tímom právnych expertov
- výborná káva :)

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis spolu so sprievodným listom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť identifikovať problém a efektívne
ho riešiť
- zmysel pre organizáciu práce
- schopnosť pracovať v kolektíve
- znalosť angličtiny je nevyhnutná
- 1 ročná prax na pozícii je vítaná

NIEČO O NÁS:

Sme tím právnikov s globálnymi skúsenosťami, zanietenými ľuďmi, odvážnymi nápadmi a taktickými právnymi riešeniami.
Robíme právo férovo, odborne, s jasne vymedzenými hodnotami. Veríme v intuíciu a aj na jej základe sme úspešne vybudovali slovenskú advokátsku kanceláriu, v ktorej sa klienti cítia ako doma už viac ako 10 rokov.
Náš tím je obsadený odborníkmi na bankovníctvo a financie, ochranu osobných údajov, obchodné právo ale aj právo životného prostredia. Riešime však i súdne spory a zastupujeme klientov i v oblasti trestného práva a rodinného práva.

V súťažiach Právnická firma sme pravidelne zaraďovaní medzi veľmi odporúčané alebo odporúčané advokátske kancelárie. V ratingu Chambers & Partners sme vedení ako odporúčaná advokátska kancelária.

Ďakujeme, že máte záujem o prácu v našej advokátskej kancelárii. Predtým, než nám pošlete životopis, doprajte si chvíľu na prečítanie ďalších informácií na našej webovej stránke a na sociálnych sieťach. Tam nájdete viac o nás, našom tíme, projektoch a o tom, čo nás robí špeciálnymi. Prečítajte si aj príbehy našich ľudí, aby ste si lepšie predstavili, ako to u nás chodí.

Prečítajte si o nás viac tu:

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3354345  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac