Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Peter Rak, s.r.o.

Miesto práce
Masarykova 13, Prešov
Termín nástupu
január 2022, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacbenefity a odmeny v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je práca na prípadoch klientov pod vedením školiteľa, spisovanie právnych podaní, účasť na pojednávaniach, porady a rokovania s klientmi a s protistranou.
Prípady klientov riešime komplexne, pri ktorej sa uplatní kreativita a schopnosť myslieť „outside the box“.

Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých prípadoch od začiatku do konca, možnosť osobného rozvoja účasťou na pravidelných školeniach, prácu v mladom kolektíve s pravidelnými konzultáciami, pohyblivá pracovná odmena v závislosti od aktivity a výsledkov, možnosť spolupracovať na publikačnej činnosti

Životopis s fotografiou, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov môžete zasielať na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Advokátska kancelária. Bližšie info na www.rakpeter.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3778164  Dátum zverejnenia: 17.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac