Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1 000 - 1 500 EUR/mesiacOdmena je predmetom dohody v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Paul Q hľadáme nových, motivovaných junior právnikov/advokátskych koncipientov. Ponúkame skvelé príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj, ako aj zaujímavú prácu s príjemným pracovným prostredím v kanceláriách v centre Bratislavy.

Pracovná náplň zahŕňa najmä:
- prácu v tíme právnikov poskytujúcom právne služby klientom vo viacerých oblastiach práva, vrátane obchodného a občianskeho práva, pracovného práva, práva duševného vlastníctva, správneho práva a práva hospodárskej súťaže;
- zastupovanie klientov pred súdom;
- spracovávanie analýz;
- prácu s právnymi dokumentmi, vypracúvanie a pripomienkovanie zmlúv;
- právne poradenstvo;
- prípravu podaní na súd; sporová agenda a správne konania.

- stabilná práca v poprednej právnickej firme s dlhodobou perspektívou;
- vynikajúce príležitosti na profesionálny a osobný rozvoj, zvyšovanie kvalifikácie a odborný rast;
- príležitosti na spoluprácu pri významných projektoch;
- spolupráca s medzinárodnými klientmi;
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy;
- teambuildingy, občerstvenie pre zamestnancov;
- práca v mladom a priateľskom kolektíve.

Váš životopis nám, prosím, pošlite spolu s krátkym motivačným listom a aktuálnou fotografiou.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- pokročilá znalosť anglického jazyka a/alebo pokročilá znalosť nemeckého jazyka
- znalosť slovenského práva;
- skúsenosť s prácou v advokátskej kancelárii (aj počas štúdia);
- iniciatívny prístup k vlastnému vzdelávaniu a rozvoju;
- komunikatívny a dobrý tímový hráč,
- flexibilita, zodpovednosť, iniciatívny prístup a lojalita.

Paul Q je poprednou slovenskou advokátskou kanceláriou, s viac ako 30 ročnými skúsenosťami s poskytovaním právnych služieb pre slovenskú a medzinárodnú klientelu. Tím Paul Q tvorí 20 právnikov poskytujúcich právne poradenstvo najmä v oblasti obchodného a občianskeho práva, M&A, realitných projektov, projektového financovia, súdnych sporov, ochrany osobnosti a compliance. Kvalitu našich služieb oceňujú renomované nezávislé medzinárodné ratingové organizácie, a medzi poprednými poskytovateľmi právnych služieb sa pravidelne umiestňujeme aj v rámci relevantných slovenských rebríčkov a ankiet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3281674  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac