Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Paul Q hľadáme nových, motivovaných junior právnikov/advokátskych koncipientov. Ponúkame skvelé príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj, ako aj zaujímavú prácu s príjemným pracovným prostredím v kanceláriách v centre Bratislavy.

Pracovná náplň zahŕňa najmä:
- prácu v tíme právnikov poskytujúcom právne služby klientom vo viacerých oblastiach práva, vrátane obchodného a občianskeho práva, pracovného práva, práva duševného vlastníctva, správneho práva a práva hospodárskej súťaže;
- zastupovanie klientov pred súdom;
- spracovávanie analýz;
- prácu s právnymi dokumentmi, vypracúvanie a pripomienkovanie zmlúv;
- právne poradenstvo;
- prípravu podaní na súd; sporová agenda a správne konania.

- stabilná práca v poprednej právnickej firme s dlhodobou perspektívou;
- vynikajúce príležitosti na profesionálny a osobný rozvoj, zvyšovanie kvalifikácie a odborný rast;
- príležitosti na spoluprácu pri významných projektoch;
- spolupráca s medzinárodnými klientmi;
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy;
- teambuildingy, občerstvenie pre zamestnancov;
- práca v mladom a priateľskom kolektíve.

Váš životopis nám, prosím, pošlite spolu s krátkym motivačným listom a aktuálnou fotografiou.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2020 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou
- znalosť slovenského práva;
- skúsenosť s prácou v advokátskej kancelárii (aj počas štúdia);
- iniciatívny prístup k vlastnému vzdelávaniu a rozvoju;
- komunikatívny a dobrý tímový hráč,
- flexibilita, zodpovednosť, iniciatívny prístup a lojalita.

V Paul Q sme za posledných takmer 30 rokov vytvorili vysoko kvalifikovaný tím právnikov, vďaka čomu patríme dlhodobo k lídrom na trhu právnych služieb. Kvalitu našich služieb pravidelne oceňujú renomované nezávislé, medzinárodné ratingové organizácie, a v rámci Slovenska sa každoročne umiestňujeme ako jedna z popredných slovenských advokátskych kancelárií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Advokátska kancelária Paul Q , s. r. o.
Karadžičova 2
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Peschlová
Tel.: +421258282828
E-mail: poslať životopis
ID: 3281674  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac