Advokátsky koncipient s nemeckým jazykom

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Twin City, Bratislava, Karadžičova 2
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Paul Q sa ďalej rozrastá a do svojho tímu hľadáme nových entuziastických a motivovaných junior právnikov/advokátskych koncipientov. Sme poprednou advokátskou kanceláriou s rozsiahlou medzinárodnou klientelou a viac ako 25-ročnými skúsenosťami. Ponúkame skvelé príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj, ako aj zaujímavú prácu v priateľskom tíme s príjemným pracovným prostredím v nových kanceláriách v centre Bratislavy.

Pracovná náplň by zahŕňala najmä:
- prácu v tíme právnikov poskytujúcom právne služby našim klientom vo viacerých oblastiach práva vrátane obchodného a občianskeho práva, pracovného práva, práva duševného vlastníctva, správneho práva a hospodárskej súťaže;
- zastupovanie klientov pred súdom;
- spracovávanie analýz;
- práca s právnymi dokumentmi, spisovanie a pripomienkovanie zmlúv;
- právne poradenstvo;
- príprava podaní na súd, sporová agenda a správne konania;
- práca ako zodpovedný a proaktívny člen tímu.

- stabilná práca v poprednej právnickej firme s dlhodobou perspektívou;
- vynikajúce príležitosti na profesionálny a osobný rozvoj, trvalé zvyšovanie kvalifikácie a odborného rastu;
- príležitosti na spoluprácu pri významných projektoch;
- spolupráca s medzinárodnými klientmi;
- komunikácia a používanie nemeckého jazyka;
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy;
- teambuildingy, občerstvenie pre zamestnancov, karta MultiSport;
- práca v mladom a priateľskom kolektíve.

Váš životopis nám prosím pošlite spolu s krátkym sprievodným textom a aktuálnou fotografiou. Na osobné pohovory budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Hľadáme kandidátov, ktorí majú aspoň rok praxe v oblasti práva a skúsenosti z práce alebo štúdia v zahraničí. Do úvahy však budeme brať aj čerstvých absolventov s pracovnými skúsenosťami počas štúdia, alebo skúsenosťami z pracovného či študijného pobytu v zahraničí, ak prejavia svoju ochotu a schopnosť učiť sa, a zvážime, že by zapadli do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívne používanie nemeckého jazyka a ovládanie právnej terminológie;
- znalosť slovenského práva;
- iniciatívny prístup k vlastnému vzdelávaniu a rozvoju;
- komunikatívny a dobrý tímový hráč,
- flexibilita, zodpovednosť, iniciatíva, lojalita a proaktivita.

In the last 25 years, we have created a highly qualified team of lawyers at Dedák & Partners, which is now one of the leading players on the market under the name of Paul Q. We are regularly awarded for our outstanding services by the most prestigious independent ratings internationally and within Slovakia. Our advantage is a strongly qualified and skilled team with the knowledge of the local environment as well as experience from international transactions.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Advokátska kancelária Paul Q , s. r. o.
Karadžičova 2
811 09 Bratislava
ID: 2569389   Dátum zverejnenia: 19.9.2017