Právna asistentka / Právny asistent

Advokátska kancelária Novotná Figurová, s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 27, 821 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
3,60 Eur / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude najmä učiť sa a pripravovať sa na pozíciu advokátskeho koncipienta - advokátska kancelária sa zameriava na civilnú agendu, poskytujeme právne služby najmä obchodným spoločnostiam, v menšom rozsahu jednotlivcom.

To, čo sa bežne uvádza medzi benefitmi, považujeme za samozrejmosť.

Kontaktujte nás na e-mailovej adrese tereza@aknf.sk. V životopise, prosím, uvádzajte výlučne údaje o štúdiu, akejkoľvek pracovnej praxi a o Vašich dlhodobých voľnočasových aktivitách a záujmoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Študentka / Študent 2. alebo 3. ročníka právnickej fakulty.

Malá advokátska kancelária so zameraním na civilnú agendu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Advokátska kancelária Novotná Figurová, s.r.o.
Kozmonautická 1
82102 Bratislava

Kontakt

ID: 3262846   Dátum zverejnenia: 7.12.2017