Advokát/Advokátsky koncipient (min 3 roky praxe)

Advokátska kancelária Mišík & Mucska

Miesto práce
Hlboká cesta 7 , 81105 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
1300-1800 EUR brutto, bonusy podľa mesačného billingu (%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná podpora advokátov, spracovanie právnych zadaní v oblasti
obchodného, civilného a trestného práva, poistného práva, práva logistiky
a dopravy, rešerše a právne analýzy v spolupráci s advokátmi, príprava
návrhov a podaní na súdy a iné inštitúcie, účasť na pojednávaniach
a pod. Uchádzač musí spĺňať podmienku výbornej znalosti anglického jazyka a prípadne nemeckého alebo francúzskeho jazyka. Predchádzajúca prax v advokácii podmienkou. Okrem jazykových a odborných schopností požadujeme zodpovednosť, lojálnosť a flexibilné pracovné nasadenie.
Vhodnému uchádzačovi ponúkame nadštandardné platové podmienky, vysoký odborný a osobnostný rast v medzinárodnom prostredí.

1 deň v týždni home-office
práca v medzinárodnom prostredí
práca v blízkosti Horského parku s množstvom
športovísk
možnosť vlastnej organizácie pracovného času
advokát/koncipient má k dispozícii asistenta (paralegal)

Prosíme zasielať CV v anglickom alebo v nemeckom jazyku emailom. Oslovíme len kandidátov, ktorý budú spĺňať kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

advokácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

advokát/advokátsky koncipient
3

Advokátska kancelária pôsobiaca okrem SR aj ČR, Nemecku a Francúzsku, zameraná na zahraničnú klientelu. Od svojho vzniku v roku 2008 poskytujeme poradenstvo a právne zastupovanie klientov vo všetkých hlavných právnych odvetviach. Medzi klientov patria nadnárodné spoločnosti, verejné inštitúcie, tretí sektor, domáci a zahraniční podnikatelia ako aj súkromné osoby.Viac informácií na www.akmisik.eu

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

AK Mišík & Mucska
Hlboká cesta 7
811 05 Bratislava

Kontakt

ID: 1235782   Dátum zverejnenia: 12.11.2017