Advokátsky koncipient/ Právnik

Advokátska kancelária Mikáči s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800+400+plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ADVOKÁTSKY KONCIPIENT:
Obsahom pracovnej náplne bude prevažne práca právneho a administratívneho charakteru na základe inštrukcií a pod vedením skúseného senior advokáta a konkurzného správcu JUDr. Mariana Mikáčiho (nahliadanie do spisov, evidencia a príprava podkladov, vyhľadávanie informácií na internete, vypracovávanie právnych dokumentov a podaní, komunikácia s klientami, zastupovanie pred súdmi).

Osobnostný rast a perspektíva uplatnenia. Moderné kancelárske priestory a kľudné pracovné prostredie.
- mobilný telefón, notebook aj na súkromné účely
- nápoje zadarmo
- dovolenka navyše
- bonus pri životnej udalosti
- príspevok na relaxačné a športové aktivity
- bonus pri doporučení zamestnanca
- bonus pri získaní klienta

Životopis s motivačným listom prosím zasielajte na emailovú adresu: [email protected]
Pracovné pohovory budú prebiehať do 25.1.2019, následne od 11.2. do 15.2. a od 25.3. do 29.3. v Bratislave na Prievozskej ul. 4, kde sa pracovné miesto obsadzuje.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.3.2019 (ostáva ešte 70 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozitívny vzťah k advokátskej činnosti, dobré vyjadrovacie zručnosti

Sme malý ale skúsený pracovný kolektív s perspektívou osobnostného rastu a uplatnenia pre ambicióznych právnikov.
Advokátska kancelária, konkurzný správca, rozhodcovský súd. Špecializujeme sa na súdne spory, konkurzy, mediáciu, v oblastiach obchodné právo, občianske právo, trestné právo, konkurzné právo, nehnuteľnosti, stavby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Prievozská 4
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Žáček
Tel.: +421948333033
E-mail: poslať životopis
ID: 3577241   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800+400+plus odmeny