Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Kováčik Legal s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 1729, Dolný Kubín
Termín nástupu
01.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie práce advokátskeho koncipienta

Čo Ti ponúkame? (Zamestnanecké výhody, benefity)
 stabilné a príjemné pracovné prostredie
 priateľský prístup a odborné vedenie skúseného advokáta
 príležitosť získať široké praktické skúsenosti v rôznych oblastiach práva
 zaujímavá a odborne náročná práca, ktorá Ťa posunie dopredu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Advokátska kancelária Kováčik Legal s.r.o. je spoločnosť poskytujúca komplexné právne služby domácim aj zahraničným klientom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2532656  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac