Reagujte bez životopisu

Advokátsky koncipient/ právny asistent - Pracujte pre renomovanú advokátsku kanceláriu v Trenčíne

Advokátska kancelária KONCOVÁ & PARTNERS, s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Jaroša 1312/29, Trenčín
Termín nástupu
na základe vzájomnej dohody
900 - 1 100 EUR/mesiacMzda sa odvíja v závislosti od skúsenosti a výkonu kandidáta. Jej výška sa po uplynutí skúšobnej doby a po zapracovaní a zaškolení prehodnocuje. Úspešným kandidátom poskytneme okrem toho ďalšie benefity nad zákonný rámec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca koncipienta v advokátskej kancelárii. Úspešný kandidát bude pripravovať písomné a elektronické právne podklady, výzvy, zmluvy, podania, vyjadrenia, stanoviska a iné dokumenty. Po následnom zaškolení bude zastupovať klientov v konaniach na súdoch, pred inými orgánmi štátnej správy, bude sa zúčastňovať osobných rokovaní s klientmi, ako aj vykonávať práce právneho charakteru pri každodennej činnosti advokátskej kancelárie.

Osobný prístup, príjemné pracovné prostredie, možnosť získania širokých praktických skúseností z právnej, ako aj ekonomickej oblasti. Bezproblémové parkovanie v blízkosti kancelárie. Kancelária sa nachádza mimo centra mesta.

Výberové konanie sa uskutoční v dvoch kolách, vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsofot Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, precíznosť, schopnosť znášať stresové situácie, komunikatívnosť. Predpokladom prijatia uchádzača do nášho tímu je najmä chuť rozvíjať sa, byť tvorivý, zodpovedný, flexibilný, s chuťou pracovať. Ovládanie cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou. Na výkon pracovnej pozície je potrebné mať ukončené VŠ vzdelanie min. 2. stupňa v odbore Právo

Advokátska kancelária poskytujúca právne služby vo všetkých oblastiach verejného i súkromného práva so sídlom v Trenčíne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4738825  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac