Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária JUDr. Veronika Kubriková, PhD., s.r.o.

Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v advokátskej kancelárií,
- príprava žalôb, podaní, vyjadrení, opravných prostriedkov najmä z oblasti občianskeho a obchodného práva, korporátneho práva a nehnuteľnosti
- zastupovanie v konaní pred súdmi a inými orgánmi verejnej moci,
- komunikácia a korešpondencia so súdmi, exekútorskými úradmi, štát. orgánmi, správcami konkurznej podstaty,
- vypracovanie právnych podaní a stanovísk, vypracovanie zmluvnej dokumentácie
- ostatné podľa podľa pokynu advokáta

- práva v kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Na pozíciu sa vyžaduje:

- skúsenosti s prácou v advokátskej kancelárii na pozícii advokátskeho koncipienta so zameraním na obchodné a občianske právo v trvaní minimálne 1 rok,
- skúsenosti s vymáhaním pohľadávok /súdne, mimosúdne uplatňovanie nárokov/ aj mimo advokátskej kancelárie
- výhodou je znalosť exekučného, konkurzného práva, správneho práva
- podmienkou pre práce je: aktívny vodič

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

občianske a obchodné právo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, práca v kolektíve
- zodpovednosť, dôslednosť
- aktívny vodič

advokátska kancelária

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3063518  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac