Reagujte bez životopisu

Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária JUDr. Tomáš Mutkovič, s.r.o.

Miesto práce
SNP 10, Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacnavýšenie mzdy po uplynutí skúšobnej doby platový bonus závislý od pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

právna agenda advokátskej kancelárie, príprava právnych podaní, analýz a zmluvnej dokumentácie, zastupovanie klientov v konaniach pred súdmi a správnymi orgánmi, komunikácia s klientmi, úradmi a účasť na rokovaniach

flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu životopis spolu s motivačným listom zašlite na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

advokátsky koncipient, právnik

Počet rokov praxe

2

samostatnosť
precíznosť
spoľahlivosť
flexibilita

Advokátska kancelária so sídlom v Hlohovci poskytujúca komplexné právne služby fyzickým i právnickým osobám. Zo širokého rozsahu právnych služieb sa zameriavame najmä na občianske, rodinné, obchodné, trestné a správne právo, s akcentom na sporovú agendu. Klientom však poskytujeme služby i v ostatných právnych oblastiach.
ID: 4383845  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac