Advokátsky koncipient/koncipientka

Advokátska kancelária JUDr. Marek Czompoly s.r.o.

Miesto práce
Ventúrska 16, 811 01 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 200 EUR/mesiac950 EUR + mesačné odmeny + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária so zameraním na správu a vymáhanie pohľadávok hľadá vhodného kandidáta na pozíciu advokátskeho koncipienta, ktorého pracovnou náplňou bude najmä:
- príprava právnych podaní – žalôb, návrhov na vykonanie exekúcie, vyjadrení, odvolaní
- komunikácia s klientmi, súdmi, súdnymi exekútormi a notármi
- zastupovanie klientov v konaniach pred súdmi
- vedenie príslušnej administratívnej agendy
- ďalšie činnosti podľa pokynov advokáta

- práca v mladom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie v starom meste
- pružný pracovný čas bez nadčasov
- v piatok pracovná doba do 12:00
- 13. a 14. plat
- každoročné zvyšovanie mzdy podľa dosiahnutej praxe
- podpora vzdelávania
- formálne oblečenie vyžadované len príležitostne
- stabilná práca s dlhotrvajúcou perspektívou
- možná spolupráca po zložení advokátskych skúšok

Štrukturovaný životopis a motivačný list zašlite prosím na adresu [email protected] Advokátska kancelária si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatné riešenie zverených pracovných úloh, zodpovednosť za ich priebeh a úspešné ukončenie,
- spoľahlivosť, dôslednosť a precíznosť,
- komunikačné schopnosti, dobrý ústny a písomný prejav, príjemné vystupovanie,
- diskrétnosť, lojalita a dodržiavanie etických princípov,
- analytické myslenie a argumentačný talent,
- aktívne samoštúdium,
- orientácia v sporovej agende a spotrebiteľskom práve výhodou

Advokátska kancelária JUDr. Marek Czompoly s.r.o. bola založená v roku 2004. Kancelária poskytuje právne služby najmä v oblasti sporovej agendy významným klientom z oblasti bankového sektora.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Ventúrska 16
811 01 Bratislava
ID: 2555677  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac