Právnik

Advokátska kancelária JUDr. Danica Birošová, s.r.o.

Miesto práce
Piaristická 46/276, okres Trenčín
Termín nástupu
asap
minimálna mzda + zvyšovanie mzdy v závislosti od výsledkov a spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie právneho poradenstva
- vypracovávanie právnych rozborov a stanovísk
- posudzovanie a vypracovávanie právnych dokumentov
- zastupovanie klientov pri rokovaniach, podpisovaní zmlúv a súdnych pojednávaniach

- po zaškolení možnosť zmeny pracovnej pozície na advokátsky koncipient

Životopisy s priloženou fotografiou prosíme zasielať na kontaktný e-mail. Uchádzačov žiadame zaslať životopis a motivačný list spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na kontaktný e-mail.
Advokátska kancelária si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť v práci, precíznosť, zodpovedný prístup k práci, osobný záujem o advokáciu, snaha o kariérny a osobný rast

Advokátska kancelária JUDr. Danica Birošová bola založená v roku 1992 s cieľom vybudovať stabilnú právnu kanceláriu ponúkajúcu klientom profesionálne právne služby na úrovni obvyklej v zahraničí s ohľadom na špecifiká právneho poriadku Slovenskej republiky. Počas obdobia svojej činnosti si vybudovala stabilné a renomované postavenie medzi slovenskými advokátskymi kanceláriami. Kancelária disponuje kvalifikovaným tímom právnikov a spolupracujúcich advokátov schopných zabezpečiť vysoký štandard právnej pomoci. Pri poskytovaní právnych služieb kladieme dôraz na individuálny prístup ku klientovi a prispôsobenie sa jeho potrebám. Právnu pomoc a poradenstvo poskytujeme vo všetkých oblastiach právneho poriadku Slovenskej Republiky. Kancelária drží krok s najnovším vývojom v oblasti informačných technológii pri styku občanov s orgánmi verejnej moci, čím výrazne urýchľuje riešenie právnych problémov a znižuje náklady klienta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2707133  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálna mzda + zvyšovanie mzdy v závislosti od výsledkov a spokojnosti