Asistentka advokáta

Advokátska kancelária JUDr. Anna Kubik

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracúvanie jednoduchých právnych dokumentov, komunikácia so zahraničnými klientmi – písomná a telefonická, administratívne práce spojené s vedením právnickej kancelárie, komunikácia so súdmi, úradmi a políciou, asistencia pri úkonoch vykonávaných na pracovisku i mimo neho, predovšetkým na cudzineckej polícii, zameranie najmä na cudzinecké a obchodné právo, atď.

Motivujúca mzda, atraktívna lokalita pracoviska, príjemné pracovné prostredie, výborný kolektív, ochota naučiť sa niečo nové

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám Váš stručný životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu [email protected] Vyhovujúcim uchádzačom zatelefonujeme a dohodneme si osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo / ekonomika / všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Svedomitosť, dôslednosť, flexibilita, logické myslenie, všeobecný medzinárodný prehľad, samostatnosť, angličtina a ruština slovom a písmom,

Vystupovanie na úrovni a skúsenosť s podobnou prácou v minulosti taktiež výhodou

Advokátska kancelária s dlhoročnými skúsenosťami najmä v oblasti medzinárodného súkromného práva, cudzineckého práva, obchodného práva, správneho práva a občianskeho práva. Zameriavame sa prevažne na zahraničnú klientelu.
www.aadvokat.sk

Obchodná 2
81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Anna Kubik
Tel.: +421911282242
E-mail: poslať životopis
ID: 3808795  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac