Právny asistent

Advokátska kancelária Jakubčová a partneri, s.r.o.

Miesto práce
Rajská 7, 811 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.06.2023
4,5 - 5,5 EUR/hod.hrubá hodinová mzda vo výške 4,50 - 5,50 EUR alebo dohodou, možnosť odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta/študentku práva, ktorý/ktorá má záujem rozšíriť svoje vedomosti v oblasti občianskeho, obchodného, trestného, správneho, rodinného a pracovného práva. Znalosť nemeckého jazyka výhodou.

Náplň práce:
- bežná administratívna agenda
- príprava jednoduchých právnych dokumentov
- práca s právnou literatúrou a judikatúrou
- komunikácia s úradmi a súdmi
- pochôdzky na súdy a úrady

- pružný pracovný čas podľa rozvrhu,
- práca s možnosťou profesionálneho rastu,
- pracovisko v centre Bratislavy,
- možnosť participácie na zaujímavých právnych projektoch,
- príjemné pracovné prostredie,
- zaujímavá a zodpovedná práca,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- orientácia na výsledok a aktívny prístup k práci,
- v prípade osvedčenia právneho asistenta možnosť pokračovať ako
advokátsky koncipient.

K životopisu v slovenskom a anglickom jazyku pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) v spojení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov".

Zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise je potrebné za účelom ich spracovania v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) v spojení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Životopisy, ktoré nespĺňajú kritéria budú automaticky vyradené.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predchádzajúca prax výhodou

- kreativita,
- lojálnosť,
- zodpovednosť,
- presnosť,
- vysoké pracovné nasadenie a flexibilitu,
- schopnosť pracovať v tíme,
- komunikatívnosť,
- profesionálne vystupovanie.

Advokátska kancelária Jakubčová a partneri, s.r.o. je nezávislou advokátskou kanceláriou, ktorá poskytuje služby domácim a zahraničným klientom v slovenskom i anglickom jazyku. Klientom poskytujeme kvalifikované právne poradenstvo najmä v oblasti občianskeho, obchodného, trestného, správneho, rodinného a pracovného práva. Zastupujeme klientov pred súdmi a orgánmi verejnej správy.
ID: 3979528  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.