Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária GOLIAŠOVÁ GABRIELA s. r. o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

evidencia, správa a vymáhanie (súdne konanie, exekúcia) pohľadávok klientov najmä v oblasti spotrebiteľských zmlúv, účasť na súdnych pojednávaniach, komunikácia so súdmi SR v rámci správy pohľadávok, vypracovanie podaní na súdy, možnosť účasti na trestných výsluchoch spojených s pohľadávkami, práca s judikatúrou

práca v mladom kolektíve, zamestnanecké výhody (stravné lístky, 3 x sick day, 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek, pružná pracovná doba, kvartálne bonusy, preplatenie nákladov na semináre advokátskych koncipientov ...)

Informácie o výberovom konaní

nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyštudovaný odbor právo II. stupňa, zodpovednosť, samostatnosť pri plnení pracovných zadaní, aktívny prístup k zvereným pracovným úlohám, schopnosť tímovej spolupráce, ochota prijímať nové informácie a vzdelávať sa vo vybranej problematike.

Advokátska kancelária

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

1. mája 173/11
911 01 Trenčín
ID: 2995730  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac