Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Gabriela Hrbáňová, s.r.o.

Miesto práce
Malý trh 2/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

všeobecná agenda advokátskej kancelárie:
- vypracovávanie a pripomienkovanie zmlúv, podaní na súd a iné orgány štátnej správy a inej dokumentácie podľa požiadaviek klienta a podľa pokynov školiteľa
- zakladanie, zmeny, likvidácie obchodných spoločností
- vypracovávanie právnych analýz a stanovísk
- komunikácia so súdmi, orgánmi štátnej správy, klientmi
- aktívne zastupovanie klienta na súde
- vedenie spisu
- administratívne úkony

Ponúkame prácu v príjemnom mladom ústretovom pracovnom prostredí v blízkosti centra Bratislavy, kde sa môžeš každý deň priučiť niečo nové a zvýšiť si tak svoju kvalifikáciu.

V prípade záujmu zašli štrukturovaný životopis v elektronickej podobe na e-mailovú adresu: holeckova@deiure.sk do 23.08.2017. K žiadosti pripoj súhlas so spracovaním osobných údajov. Po vyhodnotení zaslaných životopisov budú kontaktovaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné miesto je určené pre absolventa právnickej fakulty s ukončením II. stupňa vysokoškolského štúdia v odbore právo s výbornou úrovňou odborných znalostí doplnenou minimálne ročnou praxou v odbore, ktorý je schopný samostatne pracovať. Ak si cieľavedomý, kreatívny, zodpovedný, presný, lojálny, schopný pracovať v tíme ako i zvládnuť stres a s nadšením sa priučíš niečomu novému, si to práve ty, koho hľadáme.

Advokátska kancelária so sídlom blízko centra Bratislavy poskytuje právne poradenstvo vo všetkých oblastiach právneho poriadku s dôrazom na potreby prevažujúcej korporátnej klientely.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Malý trh 2/A
811 09 Bratislava
ID: 3118451   Dátum zverejnenia: 9.8.2017