Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária - prof. Robert Vlček, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie právnej agendy podľa pokynov školiteľa (advokáta), najmä:
- príprava zmlúv, zmluvných podkladov a iných dokumentov, súdnych podaní, vyjadrení, stanovísk, analýz,
- komunikácia so súdmi a štátnymi orgánmi a pod.

Pracovná pozícia vhodná pre absolventov.

Požadujeme zodpovednú a pracovitú osobu s vysokou mierou spoľahlivosti a chuťou učiť sa nové veci.

Podmienkou je tiež vodičský preukaz.

Ponúkaná mzda je mzdou nástupnou s možnosťou rastu podľa pracovných výsledkov.

Ak máte záujem o pozíciu advokátsky koncipient, posielajte nám životopisy na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, precíznosť, zmysel pre zodpovednosť, aktívny vodič - schopnosť orientovať sa v Bratislave autom

Advokátska kancelária pokrývajúca široký rozsah právnych odvetví s výnimkou trestného práva.
ID: 1779012  Dátum zverejnenia: 8.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 €