Advokátsky koncipient

advokátska kancelária agner & partners, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Právne poradenstvo pre klientov
• Vyhotovovanie právnych analýz a posudkov
• Vyhotovovanie podaní na súdy, úrady a iné príslušné orgány
• Vyhotovovanie návrhov a pripomienkovanie rôznych typov zmlúv
• Zastupovanie klientov v rámci súdneho a správneho konania
• Vyhľadávanie judikatúry a odborných článkov
a to všetko v zmysle zákona č. č. 586/2003 Z.z. o advokácii a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov

Práca v mladom kolektíve v prestížnej advokátskej kancelárii.

V prípade ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: janabalazova@agnerpartners.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita
• Zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť tímovej práce
• Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
• Lojálnosť

Advokátska kancelária agner & partners, s.r.o. je advokátskou kanceláriou zaoberajúcou sa poskytovaním komplexných právnych služieb pre obchodné spoločnosti v oblasti zmluvného a korporátneho práva, akvizícií a zastupovania v konaniach pred súdmi a správnymi orgánmi. Spoločnosť poskytuje právne služby aj v konkurzných konaniach a reštrukturalizáciách. Ostatné informácie o spoločnosti sú dostupné na stránke www.agnerpartners.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Špitalska 10
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3236881   Dátum zverejnenia: 8.11.2017