1 000 - 1 500 EUR

Právnik

ADVO INSOLVENCY, k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie konkurznej a reštrukturalizačnej agendy a s tým súvisiaca príprava právnych dokumentov z rôznych oblastí práva (hlavne občianskeho a obchodného).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1050 brutto mzda. Možná podielová odmena v závislosti na výkone.

služobný mobilný telefón, počítač

Informácie o výberovom konaní

so životopisom je potrebné zaslať aj fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

- samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, štylistický písomný prejav
- uchádzač musí samostatne zvládať spisovú agendu
- potrebná prax v oblati konkurzného práva

Komanditná spoločnosť ADVO INSOLVENCY, k.s., sa zameriava hlavne na konkurzy PO, oddlženia FO, reštrukturalizácie a likvidácie obchodných spoločností.

Hollého 10
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3655592   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050 brutto mzda. Možná podielová odmena v závislosti na výkone.