Montér/ montážnik

ADVES s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď,dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € brutto + odmeny +cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dverových a bránových systémov, servis a opravy namontovaných systémov

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- sociálny program
- možnosť kariérneho rastu
- bezplatné ubytovanie
- nástupný bonus

Informácie o výberovom konaní

Osobný pohovor,
žiadosť a životopis zaslať mailom:
blava@adves.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.7.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálne zručný, ochotný učiť sa nové systémy, časovo flexibilný, zodpovedný, orientovaný na potreby zákazníka.

Na slovenskom trhu naša firma úspešne pôsobí od začiatku roku 1993. Počas krátkej doby sa nám, ako stabilnému a korektnému partnerovi, podarilo prepracovať sa na špičku špecializovaných dodávateľov zvláštnych stavebných konštrukcií na Slovensku.
Vlastníme celo republikovú sieť obchodno-realizačných stredísk s technickým zázemím a poradenským servisom, čo nám umožňuje odborne a pružne riešiť požiadavky zákazníkov vrátane rýchleho servisu.
Orientujeme sa na dodávku a montáž automatických posuvných dverí, priemyselných a garážových brán, nakladacej techniky a špeciálnych konštrukcií. Od roku 2004 začala naša spoločnosť s výrobou vlastných priemyselných a garážových brán. Ponuka našich výrobkov je vhodná ako pre súkromné tak aj pre priemyselné objekty a obchodné využitie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

A D V E S s.r.o.
Zlatovská 27
911 05 Trenčín

Kontakt

ID: 2715372   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € brutto + odmeny +cestovné