Specialista technické podpory (40.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Boskovice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Technický support obchodního oddělení

* Update a úpravy technické dokumentace a prezentací

* Pomoc s přípravou podkladů pro vytváření technických webinářů v oblasti mycích aplikací v PCB assembly

* Příležitostná komunikace s R&D odděleními v oblasti PCB assembly

* Komunikace s kolegy napříč odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené

* Možnost práce v hybridním modelu

* Firemní telefon a notebook

* Stravenky

* Letní a zimní firemní akce

* Práci v příjemném kolektivu

* Dárky pro zaměstnance

* Možnost vzdělávání se v oboru

*Možnost podílet se na projektech do celého světa

*Možnost návštěv leaderů v oboru celosvětově

* Místo pracoviště: Boskovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, společnost DCT Czech s.r.o., hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista technické podpory.

Společnost DCT má již více než 20letou historii a zabývá se dodávkami vysoce kvalitní mycí chemie, která je plně kompatibilní s jejich vlastními mycími systémy. Působí v téměř 40 zemích po celém světě.
Pokud máte technické myšlení, dorozumíte se anglicky a chcete se dále rozvíjet v oboru PCB assembly, neváhejte se přihlásit na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Středoškolské vzdělání, ideálně technického směru

* Pracovní zkušenosti z PCB assembly společností

* Anglický jazyk na komunikativní úrovni

* Znalost práce na PC, dovednost přípravy prezentací

* Komunikativní schopnosti, schopnost týmové práce

* Ochota učit se novým věcem a prohlubovat své znalosti v oboru

* Loajalita, trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Hansliková
Tel.: +420775787340
E-mail: poslat životopis
ID: 4839843  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc