Logistik prodeje (29-38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 29 000 - 38 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí logistiky a expedice u významného dodavatele kabelů světové společnosti? Máte dobré organizační a komunikační dovednosti? Chcete se rozvíjet a pracovat v menším kolektivu? Tak nám zašlete svůj životopis!
Významný dodavatel kabelů hledá posilu na pozici: LOGISTIK PRODEJE (29-38.000,- Kč)

Náplň práce

  • zpracovávání poptávek, nabídek a objednávek
  • komunikace se zákazníky a dodavatelem zboží
  • koordinace dopravy a komunikace s přepravci
  • vyřizování reklamací
  • spolupráce při inventarizaci

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost IS Helios výhodou

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • kvartální odměny
  • osobní ohodnocení
  • stravenky
  • pohyblivou pracovní dobu (pevné jádro od 8-13 hod.)
  • smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Poslat společnosti životopis

ID: 4242861  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc