Poradíme Vám?

Lean specialista (35-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Příbor, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený v optimalizaci výrobních procesů? Znáte a umíte využívat metody štíhlé výroby? Umíte číst v technické dokumentaci? Výborně, tak to nám pošlete Váš životopis!

Průmyslová společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici: LEAN SPECIALISTA (35-50.000 Kč)

Náplň práce

  • optimalizace výrobních procesů
  • zvyšování efektivity výroby
  • navrhování a zavádění zlepšení
  • implementace nástrojů a technik štíhlé výroby do výrobních procesů
  • spolupráce s ostatními odděleními na zlepšení kvality výrobků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost metod štíhlé výroby s využitím v praxi (5S, Kaizen, SMED,atd.)
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • prémie
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování v prostorách společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalitu okres Nový Jičín

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4208740  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc