Poradíme Vám?

Teamleader zákaznického oddělení (35 - 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi ze zákaznického servisu pro mezinárodní společnost? Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti s vedením menšího kolektivu lidí? Jste komunikativní a stresové situace zvládáte na jedničku? Tak to hledáme právě Vás!
Nadnárodní obchodní společnost hledá nového vůdce na pozici:

TEAMLEADER ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ (35 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení svěřeného týmu kolegů, školení, support týmu
  • Vedení projektů, prezentace produktů a poskytování služeb
  • Péče o zákazníky (dispečink pro technické problémy)
  • Řešení servisních požadavků - objednávky, fakturace
  • Spolupráce a komunikace mezi týmy ze zahraničí

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí podmínkou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s péčí o zákazníky z velké společnosti
  • Orientace v jednání v zahraničním obchodě výhodou
  • Uživatelskou znalost balíčku MS Office
  • Zodpovědného, pečlivého i spolehlivého člověka, který umí řešit vzniklé problémy

Nabízíme

  • Práce pro významnou a stabilní společnost
  • Dovolená navíc
  • SickDays
  • Stravenky a multisport kartu
  • Firemní akce
  • Motivační systém odměn
  • Nástup prosinec/leden

  • Místo výkonu práce: Brno Slatina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Denisa Longinová
Tel.: +420773773889
E-mail: poslať životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4182626  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc