Poradíme Vám?

Key user SW Siemens Teamcenter Praha-Východ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se Siemens systémem Teamcenter pro správu životního cyklu produktu? Chtěli byste se s tát jeho Key Userem a podílet se na jeho dalším rozvoji a nastavení? Rádi pomůžete a vysvětlíte novým kolegům, jak se systémem pracovat?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

KEY USER SW SIEMENS TEAMCENTER Praha-východ

Náplň práce

  • správa SW Siemens Teamcenter
  • testování spravovaného SW
  • optimalizace SW prostředí
  • zavádění změn do systému
  • správa dat v PLM systému
  • uživatelská podpora
  • příprava školících manuálů pro nové uživatele
  • školení nových uživatelů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s programem Siemens Teamcenter
  • pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka (komunikace se zahraničními kolegy)
  • ochotu občas cestovat v rámci výrobních závodu v ČR
  • samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • home office
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy na pracovišti

  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha – východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4177882  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc