Poradíme Vám?

Strategický nákupčí s AJ (50 - 70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk?
Pak tu máme příležitost právě pro Vás!

Významná společnost působící v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu pro strategický nákup na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ (50 - 70.000 Kč)

Náplň práce

  • zajišťování nákupu svěřených komodit
  • výběr nových dodavatelů
  • cenové kalkulace
  • příprava smluv a objednávek
  • optimalizace nákupního procesu
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  • reporting nákupu vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi se strategickým nákupem komodit v oblasti elektro či strojírenství
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zodpovědnost, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • mobilní telefon, notebook

  • lokalita: Praha

Další informace

Poslat společnosti životopis

ID: 4160265  Dátum zverejnenia: 12.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc