Vedoucí laboratoře (28 – 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou školu s chemickým zaměřením a zvládáte vést tým lidí? Rádi byste uplatnili své zkušenosti v oblasti chemie a pracovali pro stabilní společnost?
Pokud jste odpověděli ANO, tak hledáme právě Vás! Zašlete svůj aktuální životopis a reagujte tak na pozici.

VEDOUCÍ LABORATOŘE (28 – 38.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení a řízení lidí v laboratoři
  • Zajištění plynulého chodu laboratoře
  • Komunikace s partnery a klienty
  • Aktivní účast na poradách
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v chemickém oboru
  • Zkušenost s vedením a řízením lidí
  • Praxe v chemické laboratoři velkou výhodou
  • Znalost komunikace s partnery a klienty
  • Zkušenost s řízením dodávek laboratorních potřeb

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace v rámci vedení lidí
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na pojištění
  • Očkování proti chřipce
  • Flexibilní a stabilní práce

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4068105  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc