Svářeč – vhodné i pro absolventy (26-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 26 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste pracovali pro mezinárodní výrobní strojírenskou firmu? Čtení ve výkresech Vám nedělá problém? A k tomu všemu máte svářečské oprávnění, tak hledáme právě Vás!

SVÁŘEČ – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (26-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Sváření dílů – malosériová až kusová výroba
  • Sváření dle výkresové dokumentace
  • Zámečnické práce

Požadujeme

  • SOU – výuční list v oboru strojírenství (zámečník výhodou)
  • Platné svářečské oprávnění – MIG (CO2)
  • Schopnost čtení ve výkresové dokumentaci
  • Znalost svářečské metody TIG výhodou

Nabízíme

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní oblečení a obuv
  • Moderní prostory s kvalitním vybavením

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4038424  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc