Technik chladících systémů (34 - 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 34 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vystudovaným technikem v elektrotechnickém oboru? Máte praxi v oblasti chladících zařízení? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost s možností získat perspektivní zaměstnání?

Tak neváhejte a posílejte nám svůj životopis a otevřete si dveře k ideální příležitosti s možností získat zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů. Těšíme se až rozšíříte náš tým profesionálů!

Náplň práce

  • Opravy, montáž a servis klimatizačních jednotek (SPLIT, VRV)
  • Revize chlazení, diagnostika zařízení

Požadujeme

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6
  • Znalost systému přímého chlazení
  • Svářečský průkaz – základní zkouška pájení natvrdo (ZP 912)
  • ŘP sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 2 dny placeného volna navíc (sick days)
  • Stravenky ve výši 110,-Kč
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Soukup
Tel.: +420739428372
E-mail: poslať životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4035243  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc