Programátor LIDAR (60-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kolín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Víte co je LIDAR, XML a JSON, RabbitMQ a MQTT, nebo například Docker?

Pak se nám neváhejte ozvat!

Ryze česká společnost hledá posilu pro rozšíření týmu, a to na pozici:

PROGRAMÁTOR LIDAR (60-70.000 Kč) Kolín

Náplň práce

  • Analýza a řešení problémů
  • Zpracovávání dat z LIDAR
  • Projekty s umělou inteligencí
  • Projekty s parkovacími senzory
  • Projekty Smart City

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost Docker, Node.js, GIT (CI/CD výhodou), Kubernetes
  • Znalost programovacích jazyků Python, C/C++, JavaScript
  • Znalost Databází MySQL, PostgreSQL, Oracle DB
  • Alespoň základní znalost sítí TCP/IP, RabbitMQ, MQTT
  • Datové formáty XML a JSON podmínkou
  • Znalost Linux výhodou
  • Samostatnost, odolnost vůči stresu, zodpovědný přístup, logické a analytické myšlení

Nabízíme

  • Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
  • Práci na zajímavých technických projektech
  • Profesní růst a pravidelné vzdělávání
  • 4 týdny dovolené, 2 dny Sick Days
  • HomeOffice po dohodě

  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Lokalita: Kolín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4031751  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc