Referentka administrativy - Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost v administrativě, ideálně pak v logistice? Máte zkušenost s fakturací a obchodní administrativou? Můžete nastoupit takřka ihned?

Pak nám neváhejte napsat!

Do mezinárodní společnosti hledáme posilu na pozici:

REFERENTKA ADMINISTRATIVY - BRNO

Náplň práce

  • Zajištění nákupních objednávek
  • Organizace přesunů zboží a řešení skladových zásob
  • Spolupráce a komunikace s dodavately a partnery
  • Správa fakturačních dokladů a jejich zpracování
  • Řešení reklamací, kontrola dodržování termínů, urgence
  • Iventura, reporting

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ v oboru logistika, ekonomie, administrativa, nebo obchod
  • Praxe v logistice, administravě alespoň 1 rok
  • Znalost MS Office, ideálně pak Navision
  • Zkušenosti s fakturací, obch.administrativou
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni porozumnění textu
  • Bezúhonnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny SickDays
  • Stravenky a multisport kartu
  • Firemní akce
  • Pružnou pracovní dobu

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: CO NEJDŘÍVE
  • Lokalita: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?
Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktná osoba: David Lužík
Tel.: +420775474381
E-mail: poslať životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4030594  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.