Javascript Developer (60-90.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 60 000 - 90 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš pracovat pro rostoucí globální IT společnost, která používá nejmodernější technologie a metody pro vývoj softwaru? Podílet se na inovaci stávajících produktů a být součástí vzniku nových projektů? Pokud chceš být součástí týmu, kde si o přestávce zahraješ s kolegy fotbálek, nebo společně něco podniknete i mimo práci, tak mi pošli CV!

Mezinárodní společnost s celosvětovým působením, která se stále více prosazuje na nových trzích, hledá posilu do svého týmu na pozici:

JAVASCRIPT DEVELOPER (60-90.000 Kč)

Náplň práce

  • FE pro vývoj aplikací na ICLOUD platformě
  • Kódování v JavaScript/TypeScript
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi a neustálý rozvoj
  • Vývoj v OS Linux, Windows, Mac
  • Komunikace a podpora uvnitř týmu

Požadujeme

  • Zkušenost min. 3 roky v Javascript/TypeScript
  • AJ na úrovni B1+ (min. čtení AJ textu)
  • Znalost ICLOUD
  • Chuť učit se, být inovativní, umět si stanovit priority

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu s možností remote/full home office
  • Příspěvky na kurzy AJ
  • Příspěvky na sportovní a kulturní akce v hodnotě 8.000 Kč/rok
  • Možnost vycestovat v rámci služebních cest
  • Moderní kancelářské prostory, relax zóny, fotbálek, občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Denisa Longinová
Tel.: +420773773889
E-mail: poslať životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4029450  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc