Technolog potravinářské výroby (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jindřichův Hradec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost z potravinářské výroby? Domluvíte se na mírně pokročilé úrovni anglicky? Chcete pracovat pro stabilní společnost? Výborně, tak mi reagujte svým životopisem!

Výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:
TECHNOLOG POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • odpovědnost za svěřenou oblast výroby
  • kontrola a nastavování technologických postupů a norem
  • kontrola jakosti potravin
  • kontrola dodžování předpisů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - alespoň titul bakalář
  • praxi z potravinářské výroby na obdobné pozici nebo vzdělání
  • znalost výrobních technologií
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • dobrou znalost práce na PC
  • řidiřský průkaz sk. B

Nabízíme

  • plat dle zkušeností
  • stabilní společnost
  • týden dovolené navíc
  • cafeterii
  • příspěvek na stravování, zvýhodněné tarify

  • lokalitu: Jihočeský kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4027863  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc