Vedoucí výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Baví vás zlepšovat výrobní procesy? Chcete pracovat pod fajn vedoucím, který si váží svých zaměstnanců? Tak nám hned zašlete životopis!

Výrobní společnost se zahraničním působením hledá nového kolegu / novou kolegyni na pozici VEDOUCÍ VÝROBY!

Náplň práce

  • Vedení týmu dvousměnného provozu
  • Zlepšování činností a zvyšování efektivity
  • Práce s moderními výrobními technologiemi
  • Realizace výrobků a zakázek v požadované kvalitě a čase
  • Plánování výroby a výrobních kapacit
  • Řízení procesů a reporting vedení

Požadujeme

  • Vzdělání min. SŠ
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Proaktivitu a snahu o neustálé zlepšování výroby
  • Zkušenost s ERP systémy
  • Znalosti v oblasti štíhlé výroby a managementu kvality
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podporu rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4025429  Dátum zverejnenia: 26.1.2021